Kent ve Demiryolu Menü

Kalıcı Başlantı:

4 Kasım’da AKM ve M.Ertuğrul için yürüyüş

Bizler, 4 Kasım saat 18.30’da Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesinin önünde şarkılar söyleyip, şiirler okuyarak Atatürk Kültür Merkezinin önüne kadar yürüyeceğiz. 

GELİRKEN YANINIZA EL FENERİ VEYA BİR IŞIK MALZEMESİ GETİREBİLİRSİNİZ

Bizler, 4 Kasım saat 18.30’da Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesinin önünde buluşmaya hazırlanıyoruz. Ellerimizde meşaleler, fenerler, dillerimizde ortak sözümüz, onurlarımızı birleştirmeye hazırlanıyoruz.

Bir çoğul ses olarak, şarkılar söyleyip, şiirler okuyarak Atatürk Kültür Merkezinin önüne kadar yürüyeceğiz.
Muhsin Ertuğrul Sahnesi’ni ve Atatürk Kültür Merkezini yıkmak isteyen, çağın gericilerine karşı sözü olan her bireyin, her kurumun sözüne ortak olmaya hazırız.

Bizler; operacılar, senfoni sanatçıları, bale ve tiyatro yaratıcıları, dansçılar, dekor, kostüm, aksesuar, ışık tasarımcıları, sahne teknisyenleri, müzik yaratıcıları, sinema alanındaki yaratıcılar, mimarlar ve yazarlar, Ressamlar,heykeltraşlar,Plastik Sanatlarla uğraşan tüm sanatçılar , sizleri birlikte yan yana olmaya çağırıyoruz.

Gelin, seslerimizi çoğalttığımız sanatsal yaratı alanlarımızı birlikte savunalım. Gelin, sözcüklerimizin kalıcı yaratıların ürünleri olduklarını birlikte kanıtlayalım.

Gelin, ülke insanlığımızın ortak sesi olduğumuzu, dünya insanlığına duyuralım. Gelin karanlığa karşı birlikte ışık olalım.

KARANLIĞA KARŞI SANAT CEPHESİ
İletişim: Orhan Aydın 0543 614 0108
Orhan Kurtuldu 05053581284 

  kd                                                                                                                                                        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saruhanlı köylüleri köyleri için meşalelerle yürümüştü.

Sanatçılar, sanatseverler! Gelin bu kez biz de onlar kadar cesur, kararlı ve aydın olabilelim, sahnelerimiz için hep birlikte yürüyelim

 

YIKIMLARA KARŞI AÇILAN SİTEYİ GÖRÜP İMZALADINIZ MI?

http://www.tiyatromadokunma.com/

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Yazar: www.tiyatrom.com